Jauniešu nakts trase 2019

Jau ceturto gadu jauniešu biedrība “VirziensA” ar Burtnieku novada pašvaldības finansiālu atbalstu rīko pasākumu “Jauniešu nakts trase 2019”, kurā aicināti pieteikties visi ieinteresētie jaunieši. Pasākums notiks 9. - 10. martā un dalība tajā ir pāros, vecumā no 12 - 25 gadiem. Katras komandas uzdevums būs apmeklēt vairākus kontrolpunktus 1 km rādiusā ap Rencēnu pamatskolu, vadoties pēc dotās kartes, un tur veikt dažādus interesantus uzdevumus.

Pēc dalībnieku veiklības un atjautības, veicot uzdevumus kontrolpunktos, tiks noskaidrotas atraktīvākās komandas. Rezultātu paziņošana un apbalvošana notiks 10. marta rītā, tāpēc dalībnieki nakti pavadīs Rencēnu pamatskolā, tāpēc nepilngadīgajiem dalībniekiem ir nepieciešama vecāku aizpildīta un parakstīta atļauja, kuru izsniedz organizatori.

Nakts trases starts un finišs atradīsies Rencēnu pamatskolā. Katram dalībniekam jāmaksā dalības maksa 1 eiro apmērā. Interesenti aicināti pieteikties līdz šī gada 2. martam.

Papildu informācija pieejama mājas lapā www.virziensa.mozello.lv, rakstot uz e-pasta adresi virziensa@gmail.com vai zvanot pasākuma koordinatorēm: Maija Skrača (28307829), Kristīne Goba (28850099).


Pieteikuma anketa  

Nolikums     Norises apraksts     Vecāku apliecinājums


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .